Hakkımızda

2008 yılında turizm ve kongre konusunda uzman bir ekibin bir araya gelerek oluşturduğu Aress Turizm misafir memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile kurulduğu günden bu yana yoluna büyüyerek devam etmektedir.

Turizm sektöründe 11. yılını tamamlayan Aress Turizm yurtiçinde tüm bölgelerde yıllara dayanan güven neticesinde çalışabilme ayrıcalığı yakaladığı 500’ü aşan seçkin otel portföyü sayesinde misafirlerine unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için deneyimli kadrosu ile her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

Biletleme konusunda tecrübeli kadrosu ile ulusal ve uluslararası tüm havayolu şirketlerinden hem bireysel hem de kurumsal uçak bileti ihtiyacınızı en uygun fiyat ve promosyonlarla karşılayabilecek iş birlikteliği sunmaktadır.

Bireysel hizmetler dışında toplantı ve kongre konusunda uzmanlaşmış olan Aress Turizm organizasyonunu yüklendiği tüm kurumlara planlama aşamasından başlayarak sonuna kadar birlikte çalışarak, yürüttüğü organizasyonun unutulmaz olabilmesi için sorumluluk alarak zorluklara ve son dakika değişikliklere karşı esnek yapısı ile çözüm üretir.

 

Vizyonumuz

Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda karşılıklı güven temelinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, gücünü planlı, yaratıcı ve akılcı ekip çalışmasından alan doğru politikalar üreterek sürekli büyümeyi hedefleyen, rekabet edebilen saygın bir firman olmak.

 

Misyonumuz

Uluslararası kalite standartları ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin yüksek kalitede hizmet üreterek müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

 

Değerlerimiz

 

·         Güvenilirlik

·         Yaratıcılık

·         Sorumluluk Duygusu

·         Çözüm Odaklı Yaklaşım